Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Katowicach
Bezpłatna wycena

Sprawy o rozwod Katowice

Setki przeprowadzonych rozwodow

Przeprowadziliśmy setki spraw o rozwod w Katowicach oraz innych miastach min. Krakowie, Kielcach czy Warszawie. Od ponad 10 lat pomagamy małżonkom, którzy postanowili rozwiązać swoje małżeństwo. Doradzamy im w sprawie opieki nad dziećmi, alimentów czy podziałem majątku. Bardzo dobrze rozumiemy specyfikę działania Sądów Okręgowych, w tym przede wszystkim wydziałów rodzinnych. Współpracujemy z sędziami rodzinnymi od początku działania Kancelarii prawnej tj. od ponad 10 lat. Rozwod Katowice.

rozwod Katowice

Sprawy o rozwod Katowice charakteryzuje się swoją specyfiką i wymaga od adwokata czy radcy prawnego dobrej znajomości przepisów prawa ale także rozumienia oczekiwań i sytuacji klienta. Dobry adwokat lub radca prawny potrafi wysłuchać swojego klienta zanim udzieli mu pomocy prawnej. Dobry adwokat lub radca prawny powinien także patrzyć na całą sprawę kompleksowo i poszukiwać rozwiązań, które będą efektywne i szybkie. 

  • Ponad 10 lat doświadczenia
  • Ponad 500 przeprowadzonych spraw
  • Ponad 1000 zadowolonych klientów
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia

Adwokat
Radca Prawny

W naszym zespole są profesjonalni prawnicy: adwokaci oraz radcowie prawni z tytułem zawodowym. Rozwod Katowice

Przeanalizujemy
Twoje cele.

Pomoc prawną zaczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego sytuacji. Rozwod Katowice

ETAP I: Kontakt z adwokatem

Skontaktuj się z Kancelarią i umów spotkanie. Na pierwszym spotkaniu prawnik dokona wyceny swojej pracy i przedstawi wszelkie koszty jakie związane są z prowadzeniem sprawy o rozwód. Będziesz mógł się zastanowić i podjąć decyzję.

ETAP II: Udzielenie pełnomocnictwa

Po akceptacji kosztów związanych z pomocą prawną, adwokat lub radca prawny specjalizujący się w sprawach o rozwód przygotuje pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo upoważni adwokata lub radcę prawnego do działania, w imieniu klienta. Po uzyskaniu podpisu klienta na treści pełnomocnictwa adwokat rozpocznie pierwsze działania prawne.

ETAP III: Reprezentacja sądowa

W kolejnym etapie adwokat lub radca prawny specjalizujący się w prowadzeniu spraw rozwodowych będzie reprezentował klienta przed sądem. Obecność adwokata lub radcy prawnego na rozprawie da Ci poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się obawiać. Adwokat lub radca prawny wszystkim się zajmie i będzie chronił twoje interesy w trakcie postępowania sądowego.

Jeśli szukasz dobrego adwokata od rozwodów lub radcę prawnego specjalizującego się w sprawach o rozwod to zapraszamy abyś skontaktował się z naszą Kancelarią. Gwarantujemy zaangażowanie w Twoją sprawę i podjęcie wszelkich niezbędnych działań szybko i skutecznie ! Rozwod Katowice.

Sprawy o rozwod Katowice

KONTAKT

Potrzebujesz pomocy ?

Wyślij wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie. Lub poprostu zadzwoń !

(+48) 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com

Kontakt