Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Katowicach
Bezpłatna wycena
Rozwody Kraków
Rozwody Kraków

Marcin Grabowski

Mecenas & Właściciel Kancelarii

Biografia

Ukończył Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jego praca dyplomowa, została wyróżniona poprzez publikację w Zeszytach Naukowych Uniwersytetu. Z wyróżnieniem ukończył studia podyplomowe z zakresu Negocjacji, Mediacji oraz Innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie (numer wpisu KR – 2392).

Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych kancelariach prawnych. W trakcie tej współpracy zajmował stanowiska w departamencie prawa własności intelektualnej oraz obsługi korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie procesowe. Uczestniczył w setkach postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego, autorskiego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i przede wszystkim prawa rodzinnego. Reprezentował klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym, Urzędem Patentowym, Rzecznikiem Finansowym i wieloma instytucjami publicznymi oraz urzędami.

Uczestniczył w postępowań sądowych z zakresu prawa rodzinnego przed Sądami Okręgowymi w Krakowie, Katowicach, Kielcach czy Warszawie. 

Był przewodniczącym i członkiem rad nadzorczych w spółkach komunalnych oraz w spółkach akcyjnych.

Był uczestnikiem wielu konferencji i zebrań naukowych o tematyce prawniczej oraz autorem artykułów naukowych i popularnonaukowych.

Doświadczenie

2009
Ukończył Studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jego praca magisterska została wyróżniona poprzez publikację w Zeszytach Naukowych Uniwersytetu.
2010
Ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia Negocjacji i Mediacji na Uniwersytecie Warszawskim.
2012
Wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.
2012-obecnie
Założyciel i właściciel Kancelarii Prawnej. Prawnik procesowy. Uczestniczył w setkach postępowań sądowych, w tym przed najwyższymi sądami i organami administracyjnymi w kraju.

Osiągnięcia

Znajomość prawa100%
Odpowiedzialność100%
Terminowość100%
Przejrzystość100%

Kontakt

Telefon: (+48) 535 250 484
Email : kontakt@rozwodykatowice.com