Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Katowicach
Bezpłatna wycena

Alimenty Katowice

Setki przeprowadzonych postępowań

Przeprowadziliśmy setki postępowań o rozwód w Katowicach oraz innych miastach min. Krakowie, Kielcach czy Warszawie. Od ponad 10 lat pomagamy małżonkom, którzy postanowili rozwiązać swoje małżeństwo. Doradzamy im w sprawie opieki nad dziećmi, alimentami czy podziałem majątku. Bardzo dobrze rozumiemy specyfikę działania Sądów Okręgowych, w tym wydziałów rodzinnych. Współpracujemy z sędziami rodzinnymi od początku działania Kancelarii prawnej tj. od ponad 10 lat. 

alimenty Katowice

Ze sprawą o rozwód często związana jest kwestia ustalenia wysokości alimentów, które zostaną przyznane na rzecz małoletnich dzieci. W takiej sytuacji sąd bierze pod uwagę potrzeby dziecka oraz możliwości zarobkowe rodzica. Prawidłowe poprowadzenie sprawy o rozwód, w której poruszono również kwestię alimentów wymaga od doświadczonego adwokata lub radcy prawnego wyważenia powyższych kwestii i znalezienia odpowiedniego balansu. 

Dobry adwokat lub radca prawny weźmie pod uwagę wszystkie okoliczności sprawy i pomoże swojemu klientowi ustalić odpowiednią kwotę wysokości alimentów. 

Gdy rodzina przechodzi przez zmiany, najważniejsze staje się zapewnienie stabilności i bezpieczeństwa przyszłości Twoich dzieci. Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu alimentów, oferując kompleksową pomoc prawną, aby zagwarantować, że Twoje dzieci otrzymają należne wsparcie.

Rozumiemy, jak emocjonalnie i prawnie skomplikowane mogą być sprawy alimentacyjne. Nasz zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych działa z zaangażowaniem i empatią, aby przeprowadzić Cię przez cały proces dochodzenia alimentów. Dzięki głębokiej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie efektywnie negocjować i reprezentować naszych klientów w sądach, dążąc do uzyskania jak najlepszych warunków alimentacyjnych.

W Kancelarii stosujemy indywidualne podejście do każdej sprawy. Dokładnie analizujemy szczegóły związane z dochodem i możliwościami finansowymi obu stron, aby zapewnić, że wyrok alimentacyjny jest sprawiedliwy i realny do wykonania. Nasi prawnicy są także do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości, które mogą pojawić się na każdym etapie postępowania.

Jeśli masz trudności z uzyskaniem alimentów w Katowicach lub chcesz zaktualizować istniejące ustalenia alimentacyjne, skontaktuj się z nami. Kancelaria zapewnia nie tylko profesjonalną reprezentację prawną, ale także wsparcie i zrozumienie. Z nami możesz być pewny, że Twoje prawo i dobro Twojej rodziny będą zawsze na pierwszym miejscu.

  • Ponad 10 lat doświadczenia
  • Ponad 500 przeprowadzonych spraw
  • Ponad 1000 zadowolonych klientów
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia

Adwokat
Radca Prawny

W naszym zespole są profesjonalni prawnicy: adwokaci oraz radcowie prawni z tytułem zawodowym

Przeanalizujemy
Twoje cele.

Pomoc prawną zaczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego sytuacji.

ETAP I: Kontakt z adwokatem

Skontaktuj się z Kancelarią i umów spotkanie. Na pierwszym spotkaniu prawnik dokona wyceny swojej pracy i przedstawi wszelkie koszty jakie związane są z prowadzeniem postępowania o rozwód. Będziesz mógł się zastanowić i podjąć decyzję.

ETAP II: Udzielenie pełnomocnictwa

Po akceptacji kosztów związanych z pomocą prawną, adwokat lub radca prawny specjalizujący się w postępowaniach o rozwód przygotuje pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo upoważni adwokata lub radcę prawnego do działania, w imieniu klienta. Po uzyskaniu podpisu klienta na treści pełnomocnictwa adwokat rozpocznie pierwsze działania prawne.

ETAP III: Reprezentacja sądowa

W kolejnym etapie adwokat lub radca prawny specjalizujący się w prowadzeniu spraw rozwodowych będzie reprezentował klienta przed sądem. Obecność adwokata lub radcy prawnego na rozprawie da Ci poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się obawiać. Adwokat lub radca prawny wszystkim się zajmie i będzie chronił twoje interesy w trakcie postępowania sądowego.

Alimenty Katowice

KONTAKT

Potrzebujesz pomocy ?

Wyślij wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie. Lub poprostu zadzwoń !

(+48) 535 250 484
kontakt@rozwodykatowice.com

Kontakt

Alimenty Katowice

+48 535 250 484

kontakt@kancelariagrabowski.pl